X
تبلیغات
دبستان غیر انتفاعی علوم پزشکی کرمانشاه
آسمانی پر از ستاره دشتی پر از گل،
تقدیم به آنی که بهشت زیر پایش جا دارد
به مادرم...
که مهرش تا ابد در دلم جای دارد.

تو بهترین گل، میان شهر گلهایی
تو رنگ آفتابی،
شب که می رسد، مثل ستاره،
گوئیا مهتابی
                               مادر خوبم، روزت مبارک

+ نوشته شده توسط گروه IT در و ساعت |

نتایج مسابقات علمی

کلاس سوم دو

محمدحسین کریم پور      پارسا شهسواری     احمدرضا سنجابی     محمدصادق احمدی     امیررضا قیطاسی      ایلیا کمری      صابر سبزی

<><><><><><><><><><><><><><><><><>

کلاس چهارم یک


نفرات اول :   آرمین زرین خط

نفرات دوم:   محمدمهدی میرزا حسینی - امیرحسین نیک نام

نفرات سوم:  نیما عزیزی - فراز جواهری - آرین محمدی - سینا ابارقی

نفرات چهارم: علی اکبر کولانی - مهدی بیگلری - کاوه کیانیان - محمدجواد توانا

نفرات پنجم:  سپهر ندیم پور - محمدحسین مرادی

<><><><><><><><><><><><><><><><><>


کلاس چهارم دو

نفرات اول :   پارسا بالی

نفرات دوم:   علیرضا حسینی - امیررضا پروین - امیرمهدی احمدی - ایلیاپورمحمود

نفرات سوم:  علی مجیر لیلانی - بردیا محسنی-

نفرات چهارم: امیرعلی مستقیمی- احمدرضا یزدانی- احسان کهراریان-

امیر حسینی قادر- محمدپرهام مروتی

نفرات پنجم:  علی سلمانی- جواد ماهرویی- امیررضا سنجابی

<><><><><><><><><><><><><><><><><>


کلاس پنجم دو

امیر صدرا امیری    محمدحسین ویسی       سهند رتبه                    محمد پارسا تات


+ نوشته شده توسط گروه IT در و ساعت |

نتایج مسابقه علمی

کلاس پنجم 2

نفر اول:    امیرصدرا میری

نفر دوم:   محمدحسین ویسی

نفر سوم:  سهند رتبه -  محمدپارسا پات

+ نوشته شده توسط گروه IT در و ساعت |
اسامی شرکت کننده در جشنواره جابربن حیان معرفی به آموزش و پرورش ناحیه۲

کلاس دوم۲

آرمان برون          یونس درویشی

کلاس سوم ۱

محمدعلی مرادی      آرین مرادی      ایلیا جهانفر 

کلاس سوم ۲  

پارسا علی احمدی 

کلاس چهارم ۱

آرمین زرین خط      سینا ابارقی     آرین محمدی     مهدی ابراهیمی

کلاس چهارم ۲

محمدسعید علی بخشی    امیرمهدی احمدی    امیررضا پروین

کلاس پنجم ۱

علیرضا پویان مهر      امیرحسین کیانی     علیرضا کنعانی

کلاس پنجم ۲

محمدحسین ویسی    امیرحسین خزایی     امیرصدرا امیری

  

اسامی شرکت کننده در جشنواره جابربن حیان در محل مدرسه

کلاس اول گروه الف

علیرضا بیگ پور        راستین شرفایی          ایلیا کرانیان          امیرعلی کنعانی        محمدمهدی میرزایی

کلاس اول گروه ب

پارسا تیموری       امیرحسین ابطحی            پارسا اکرمی

کلاس دوم ۱

هادی ویسی        محمدپارسا عیده پور           امیرحسین جلیلیان           اهورا ملک لی              محمد نظریان                محمدمهدی اسفندیاریان          محمد سعید شیرزادی       آرین رشیدی          احسان خسروی              محمدحسین احمدی            ماهان صحرایی           بردیا محمدی    محمدباقر شهبازی     محمد طاها امیریان      محمدطاها سیفی زاده

کلاس سوم ۱

حسین کرمی      سپهر طاهرپور     مهدی گودرزی     امیررضا نوروزی     محمدامیر فخری     امیرحسام توسلی زاده         نیما حیدریان        هومن زنبوری     شایان صفایی     علی وطن خواه     آرسام صداقت کیش          مهدی اکبری       بابک مالکی        امیر رضا جلوند            محمدحسین مهربانی         کیان ملایری         سروش منصوری       محمدمتین لعل آبادی      محمدامین بوجانی        سروش ناصری         سینا زارعی      هانی تبریزی  

 کلاس چهارم ۱

نیما عزیزی        حسین ابراهیمی        پارسا اتابکی      علیرضا نظرعلی      امیر بهادر آریایی فر      محمدمهدی میرزاحسینی      امیر زارع       فراز جواهری      محمدامین دوستی     احمدرضا رحیمی      محمد جواد توانا      علی اکبر کولانی       امیرحسین نیک نام      کاوه کیانیان

 کلاس چهارم ۲

علیرضا حسینی   امیر علی مستقیمی          علی سلمانی      عرشیا  رضایی       سپهر فرجی       علی مجیر لیلانی     علی اسماعیلی      پارسا بالی        احمدرضا یزدانی       ایلیا پور محمود     محمد پرهام مروتی     علی فاضلی       فربد فرهودی        یاسین بیگی      بردیبا محسنی     امیرحسین فرزاد فر

 کلاس سوم ۲

پارسا شهسواری      امیررضا قیطاسی     محمد حدادی     امیر حسین قربانی   احمدرضا سنجابی      صابر سبزی     آرین همتی    

عرشیا میرزایی     سینا معتمدی     محمد سهیل متینی     محمد حسین پیمان پور       ارین همتی      محمدحسین کریم پور    امیرحسین فرهادی     محمدصادق احدی     ایلیا کمری     علی جعفری

کلاس پنجم ۲

آرمین جلیلیان     علیرضا بنکداری     امیرحسین زادمیر     سیدعلی رحیمی    امیرحسین شیخی     امید کیهانی     آرمین صفری   

  کلاس پنجم ۱

محمد حسین الماسی     امیر بهرامی     مبین نیری      معین تجری     علی فرامرزی     کسری محمدی

محمد جواد رحیمی     مهدی جلیلیان     علی حاصلی     امیرحسین امیری      بنیامین رضایی     پارسا طهماسبی    

+ نوشته شده توسط گروه IT در و ساعت |
تیم شطرنج دبستان علوم پزشکی در مسابقاتمدارس ناحیه 2 مقام اول را کسب کرد.همچنین سینا ندیم پور  و   آرمین زرین خط   مقام سوم انفرادی رشته شطرنج و جز نفرات منتخب تیم ناحیه 2 جهت مسابقات استانی انتخاب شدند.

اسامی نفرات شطرنج تیم دبستان علوم پزشکی به قرار زیر است.

سینا ندیم پور       آرمین زرین خط            محمدحسین امیری            محمدجواد رحیمی         پارسا بالی

+ نوشته شده توسط گروه IT در و ساعت |
برترینهای مسابقات

نتیجه مسابقه فوتبال دهه فجر

تیم اول      پنجم یک کلاس خانم محمودی

تیم دوم     پنجم دو  کلاس آقای چاوشان

تیم سوم    چهارم دو  کلاس خانم جلیلیان

دانش آموزان فوتبالیست تیم اول

علی فرامرزی        کیانی          فرجی        کسری محمدی         محمدجواد رحیمی          محمد نادری               علی حاصلی         محمدحسین امیری          معین تجری

دانش آموزان فوتبالیست تیم دوم

امیرحسین شیخی            امیرصدرا میری         محمدحسین ویسی          علیرضا بنکداری        محمدپارسا پات         امیرحسین زادمیر       امیرحسین سوداگر

دانش آموزان فوتبالیست تیم سوم

سعید علی بخشی     امیرمهدی احمدی         علیرضا حسینی         ایلیا پورمحمود          فربد فرهودی           امیرمحمد جانجانی          امیررضا سنجابی

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

مسابقه نقاشی(آب رنگ)  پایه چهارم

آرین محمدی                       احمدرضا یزدانی                       امیربهادر آریایی فر                   سیدعلیرضا حسینی                 احسان کهراریان

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مسابقه کاردستی  پایه چهارم

مهدی بیگلری                        پارسا بالی              احمدرضا یزدانی

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مسابقه نقاشی(مداد رنگی)  پایه چهارم

امیر حسین نیک نام                     امیرمحمد جانجانی             سینا ندیم پور              امیرعلی مستقیمی              محمد جواد توانا                      امیرحسین قادر                   حسین ابراهیمی           سپهر ندیم پور 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

مسابقه نقاشی(مداد رنگی)  پایه سوم

محمدصالح الماسی           صابر سبزی                    علی وطن خواه           آرین همتی               هانی تدبیری                محمدحسین کریم پور                    امیر حسین فرهادی                  امیررضا نوروزی             امیر حسین قربانی             آرین امیری

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------         

مسابقه نقاشی(آب رنگ)  پایه سوم

امیررضا جلوند                هومن زنبوری              مهدی اکبری                 محمد صادق احمدی                    سینا معتمدی            آرین مرادی           شایان صفایی               محمد حدادی

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مسابقه کاردستی پایه سوم

ایلیا کمری                    علی جعفری                     احمدرضا سنجابی

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کاردستی    پایه پنجم

مبین نیری

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------مسابقه نقاشی(مداد رنگی)  پایه پنجم

امید کیهانی            علیرضا پویان مهر                   محمدحسین ویسی                 علی فرامرزی               امیررضا قیطاسی

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مسابقه نقاشی(آب رنگ)  پایه پنجم

علیرضا پویان مهر 

 

+ نوشته شده توسط گروه IT در و ساعت |

 دانش آموزان برتر امتحانات نیمسال اول

 

کلاس اول۱   

امیرحسین آقایاری       رامتین رضایی               امیرعلی نودست                فربد نعمتی            آرین صدری                      حسام الدین جوادی                  اهورا احمدی               اوستا محمدی             محمد پیرصاحب            آرمین رمضانی                علی پسندیده

 

کلاس اول 2

 علیرضا بیگ پوری              محمدمتین عباسی           پارسا مهرپوشان               محمدعباس نژادی                 علی زنجانی                امیرحسین ابطحی                ایلیا کرانیان            پارسا اکرمی پور              پارسا تیموری                محمدراستین شرفایی             محمدمهدی سلیمی

 

کلاس دوم 1

محمدپارسا عیده پور                محمدحسن غلامی                 آرین رشیدی                سینا رهنما               امیرحسین جلیلیان               ماهان صحرایی              محمدسعید شیرزادی           محمدحسین احمدی               بردیا محمدی   

 

کلاس دوم ۲

آرمان برون    احمدرضا عارفی زاده     احمدرضا علیزاده              سینا ویسی      امیر حسین گل  خندان    محمدهادی عاطفی نیا         امیر علی مه آبادی   آرین ذوالفقاری    کسری حیدری          یونس درویشی         حسین نریمانی      بردیا دهلقی             محمدسینا شعبانی            امیرحسین حمزه                         

 

کلاس سوم1

امیررضا جلوند              حسین کرمی متین               بابک مالکی               امیررضا نوروزی            آرین مرادی             ایلیا جهانفر              مهدی گودرزی            سروش ناصری             هانی تدبیری                 محمدعلی مرادی                سپهر طاهرپور           هومن زنبوری

 

 کلاس سوم۲

صابر سبزی               پارسا شهسواری                   محمد حسین کریم پور                 محمد حدادی                 محمدصالح الماسی             عرشیا میرزایی تختگاهی            امیرحسین فرهادی             محمدسهیل متینی           سینا معتمدی                آرین همتی         محمدصادق احمدی              محمدحسین پیمانپور              اهورا عبدلی فر            پارسا علی احمدی

 

کلاس چهارم1

آرمین زرین خط               سینا ابارقی               آرین محمدی             مهدی ابراهیمی         محمدحسین مرادی             نیما عزیزی                  محمدجواد توانا              امیر حسین نیک نام           مهدی بیگلری             فراز جواهری              علیرضا نظرعلی             پارسا اتابکی              محمدامین دوستی

 

کلاس چهارم2

 پارسا بالی       علیرضا حسینی        سعید بخشی          مهدی احمدی        یاسین بیگی احمدرضا یزدانی         امیررضا پروین         امیر محمد جانجانی          فربد فرهودی    احسان کهراریان

  

کلاس پنجم 1

علی فرامرزی               مهدی جلیلیان              علی حاصلی             محمدحسین الماسی         محمدمعین تجری           علیرضا کنعانی                   امیرحسین امیری                              محمدپارسا فرجی           بنیامین رضایی          کسری محمدی        محمد جواد رحیمی               امیر بهرامی                      نوید روشنی            امیررضا نظری         پارسا طهماسبی

  

کلاس پنجم۲

امیرصدرا  میری              محمدحسین ویسی            امیرحسین خزایی              سیدعلی رحیمی                 آترین کریمی             محمدپارسا پات            علیرضا بنکداری         امیر کیهانی             امیرحسین شیخی             امیرحسین سوداگر

  

   

+ نوشته شده توسط گروه IT در و ساعت |

اسامی دانش آموزان برتر در مسابقه علمی

پایه اول:  ایلیا کرانیان    محمد راستین شرفایی

پایه دوم:  علیرضا بیگ پوری      علی زنجانی

پایه سوم: پارسا اکرمی پور ، محمد عباس  نژادی، علیرضا غلامی،متین حدیدی،امیر علی کنعانی،پارسا تیموری

پایه چهارم:  سینا ابارقی  آرین محمدی   کاوه کیانیان   آرمین زرین خط   مهدی بیگلری   محمدحسین مرادی   امیرحسین ماوایی   محمدامین دوستی    امیرحسین نیک نام   پارسا اتابکی

+ نوشته شده توسط گروه IT در و ساعت |

برنامه امتحانات ترم اول  91-90

دبستان پسرانه علوم پزشکی کرمانشاه

پایه پنجم

     تاریخ امتحان                                                  درس


20/ 10/ 90  -  سه شنبه                                                          ریاضی


21/ 10/ 90  -  چهارشنبه                                                   املاء - بنویسیم


25/ 10/ 90  -  یکشنبه                                                              علوم


27/ 10/ 90  -  سه شنبه                                                      تاریخ و مدنی


28/ 10/ 90  -  چهارشنبه                                                         جغرافیا


اولیاء محترم لطفا نهایت همکاری را در منزل با دانش آموزان عزیز داشته باشید.

+ نوشته شده توسط گروه IT در و ساعت |

جناب آقای دکتر نیکبخت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از دبستان پسرانه غیرانتفاعی علوم پزشکی بازدید کردند.




+ نوشته شده توسط گروه IT در و ساعت |
شماره حساب آموزشگاه جهت واریز شهریه90/91

1345984832

تمامی شعب بانک ملت

+ نوشته شده توسط گروه IT در و ساعت |
یک دوره مسابقه شطرنج در سطح ناحیه برگزار شد که در این مسابقات دانش آموزان  آموزشگاه (دبستان علوم پزشکی پسران)آقایان:

سینا ندیم پور

آرمین زرین خط

 موفق به کسب مقام سوم شدند.

به این عزیزان تبریک عرض می نماییم.

+ نوشته شده توسط گروه IT در و ساعت |